CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mardin Baskılı Pasta Kutusu

Mardin Baskılı Pasta Kutuları | Mardin Pasta Kutusu | Mardin Pasta Kutusu Fiyatları | Mardin Baskısız Pasta Kutusu | Mardin Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Mardin Pasta Kutusu Baskılı | Mardin Pasta Kutusu Siparişi | Mardin Baskılı Kutu | Mardin Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Mardin pasta kutusu, mardin baklava kutusu, mardin pizza kutusu, mardin lahmacun kutusu, mardin pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Mardin baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Mardin baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Mardin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı mardin pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Mardin baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Mardin Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Mardin baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için mardin pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel mardin pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin baskılı pasta kutusu, mardin baskılı pasta kutusu fiyatları, mardin pasta kutuları, mardin pasta kutusu fiyatları, mardin pasta kutusu imalatı, mardin baskılı pasta kutusu ve fiyatı, mardin ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner