Mardin Silvermat Etiket

Mardin Silvermat Etiket | Mardin Silvermat Etiket Fiyatları | Mardin Silvermat Etiket Özellikleri | Mardin Silvermat Etiket Yazıcı | Mardin Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Mardin Silver Mat Etiket | Mardin Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Mardin silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir mardin etiket türüdür. Genellikle kitap ve mardin barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Mardin silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun mardin etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan mardin silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Mardin silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Mardin silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Mardin silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Mardin silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Mardin silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Mardin etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Mardin silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin silvermat etiket, mardin termal etiket, mardin silver mat etiketler, mardin mat etiketler, mardin silver mat etiket fiyatları, mardin etiket fiyatları, mardin şeffaf etiket fiyatları, mardin silver mat barkod etiketi, mardin barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner