Mardin Mat Polipropilen Etiket

Mardin Mat Polipropilen Etiket | Mardin Pp Etiket | Mardin Mat Etiket | Mardin Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Mardin Polipropilen Ürünler | Mardin Sembol Barkod Etiket | Mardin Mat Pp Etiket | Mardin Barkod Sistemleri | Mardin Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Mardin mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Mardin polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Mardin pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Mardin mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Mardin at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Mardin mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Mardin mat pp etiket mardin opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin mat etiket, mardin opak pp, mardin mat ppmardin boş etiket, mardin termal etiket fiyatları, mardin şeffaf pp, mardin mat polipropilen, mardin etiket, etiket mardin , ribon mardin , karekod okuyucu mardin , polipropilen, mardin polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner