Mardin Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Mardin | Mardin Mini Diş Seti | Mardin Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Mardin | Traş Seti | Mardin Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Mardin

kutulu buklet tras seti

Mardin otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri mardin ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  mardin otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Mardin otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Mardin otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti mardin isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları mardin ve mardin kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin traş seti, traş seti fiyatları mardin, mardin buklet traş seti, otel traş setleri mardin, kutulu traş setleri, mardin otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri mardin , kutulu buklet traş seti mardin.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner