Mardin Güvenlik Etiketi

Mardin Güvenlik Etiketi | Mardin Garanti Etiketi | Mardin Güvenlik Etiketleri | Mardin Etiket | Mardin Alarm Etiketi | Mardin Güvenlik Etiketi Fiyat | Mardin Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Mardin garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan mardin güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya mardin kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan mardin güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi mardin  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket mardin kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Mardin güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel mardin güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin garanti etiketi, mardin güvenlik etiketi, mardin etiket, mardin kırılgan etiket fiyatları, mardin termal etiket, eko etiket mardin , mardin güvenlik etiket fiyatları, mardin emniyet etiketi, mardin garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi mardin .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner