Mardin Chromolux Etiket

Mardin Chromolux Etiket | Mardin Chromolux Etiket Nedir | Mardin Chromolux Etiket Fiyatları | Mardin Chromolux Etiket Baskı | Mardin Kromolüks Etiket | Mardin Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Mardin Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Mardin chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Mardin chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan mardin chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan mardin kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı mardin chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Mardin chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Mardin chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve mardin kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Mardin choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Mardin choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel mardin etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin etiket, mardin etiket fiyatları, mardin barkod etiket fiyatları, mardin baskılı etiket fiyatları, mardin barkod, mardin rulo etiket fiyatları, mardin barkod fiyatları, mardin rulo etiket, mardin yapışkanlı etiket, mardin barkod sistemi, mardin barkod okuyucu, mardin barkod okuyucu fiyatları, mardin koli etiketi, mardin tekstil etiketi, mardin saten etiket, mardin metal etiket, mardin mat pp etiket, mardin mat pe etiket, mardin etiket baskı, mardin mat polietilen etiket, mardin lazer etiket, mardin boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner