Mardin Polietilen Opak Etiket

Mardin Polietilen Opak Etiket | Mardin Opak Pe Polietilen Etiket | Mardin Opak Polietilen Etiket | Mardin Opak Etiket | Mardin Opak Etiket Fiyatları | Mardin Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Mardin Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Mardin opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Mardin opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta mardin opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir mardin etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Mardin opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Mardin polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız mardin barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Mardin polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve mardin opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin polietilen etiket, mardin polietilen opak etiket, mardin opak etiket fiyatları, mardin opak etiket, mardin opak polietilen (pe) etiket, mardin sembol etiket, mardin polietilen pe etiket, mardin opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner