Mardin Eko Termal Etiket

Mardin Eko Termal Etiket | Mardin Eko Termal Etiket Fiyatları | Mardin Eko Termal Kağıt | Mardin Termal Etiketler | Mardin Eco Termal Etiket Nedir | Mardin Top Termal Etiket | Mardin Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Mardin eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Mardin eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için mardin etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu mardin etiket en mardin ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Mardin eko termal etiket fiyatları ve mardin eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan mardin eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Mardin eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Mardin termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Mardin ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Mardin etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin termal etiket, mardin etiket balıkesir, mardin boş etiketmardin eco etiket, mardin etiket fiyatları, mardin eko termal etiket, mardin etiket, mardin eco termal etiket fiyatları, mardin sıra numarası etiketi, mardin ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner