Mardin Lamine Termal Etiket

Mardin Lamine Termal Etiket | Mardin Lamine Termal Etiket Fiyatları | Mardin Lamine Termal Etiket Nedir | Mardin Lamine Termal Barkod Etiketi | Mardin Termal Etiketler | Mardin Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Mardin lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Mardin lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Mardin lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Mardin lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen mardin etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda mardin termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer mardin etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan mardin lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Mardin termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Mardin lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Mardin etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Mardin lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Mardin lamine termal etiket nedir? Lamine mardin termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel mardin lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin lamine etiket, mardin termal etiket, mardin top etiket, mardin ribonsuz baskı, mardin baskılı etiket, mardin renkli termal etiket, mardin lamine termal barkod etiketi, mardin kuşe etiket, mardin termal etiket boyutları, mardin boş etiket, mardin termal etiket fiyatları, mardin lamine etiketler, mardin eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner