CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Mardin Baskılı Pide Kutusu

Mardin  Baskılı Pide Kutusu | Mardin  Pide Kutusu Fiyatları |Mardin Pide Kutusu  |Mardin Pide Kutusu Ölçüleri | Mardin Pide Kutusu İmalatı | Mardin Hazır Pide Kutusu | Mardin Pide Ve Lahmacun Kutusu | Mardin Pide Kutuları | Mardin Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, mardin baklava kutusu, pizza kutusu,mardin lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Mardin baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Mardin baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Mardin baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Mardin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Mardin pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı mardin pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Mardin baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Mardin pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Mardin baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için mardin pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel mardin pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mardin baskılı pide kutusu, mardin pide kutusu fiyatları, mardin pide kutusu imalatı, mardin pide kutusu , mardin baskılı pide kutusu fiyatları, mardin baskılı ambalajlar, mardin pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner